Deratizace TRAVINO v.o.s. Praha 4

Deratizace – hubení hlodavců a dalších škůdců

Úspěšně likvidujeme tyto škůdce: potkany, krysy, myši domácí, hryzce vodní, hraboše polní, norníky rudé a další škůdce.

Slýcháte v noci podivné zvuky? Nacházíte ve spíži okousané pečivo či mouku? Objevili jste myší díry? Myši, ale i další větší hlodavci, jako například potkani nebo krysy, jsou v našich domácnostech bohužel stále ještě častým škůdcem. Protože se rychle množí, může být velmi obtížné se jich zbavit.

Nejenže okusují naše potraviny, ale mohou také přenášet závažná infekční onemocnění. Jsou dokonce známy i případy, kdy hlodavec člověka napadl! Jejich ostré zuby rozhlodávají zdivo, elektroinstalaci, ale také plastová potrubí. Stalo se již, že takto poškozené elektrické vodiče způsobily požár nebo úraz elektrickým proudem.

NAŠÍ SPECIALIZACÍ JE HUBENÍ ŠKŮDCŮ

Ale dost již katastrofických scénářů, naštěstí jsme tady my! S hubením škůdců máme dlouholeté zkušenosti a víme, jak se nevítaných návštěvníků zbavit tak, aby byl zásah opravdu účinný a nemuseli jste za týden řešit stejný problém znovu. Při likvidaci používáme samozřejmě pouze schválené přípravky a nejmodernější techniku. Pokud se potřebujete zbavit potkanů, krys, myší a dalších škůdců, jsme ti praví pro Vás. Zajímá Vás dezinsekce? Přečtěte si více informací o hubení hmyzu, odstraňování vosích a sršních hnízd.