Dezinsekce TRAVINO v.o.s. Praha 4

Dezinsekce – hubení hmyzu, odstraňování vosích a sršních hnízd

DEZINSEKCE

Úspěšně likvidujeme obtížný hmyz: šváby, rusy, štěnice, mravence, mravence Faraon, vosy, sršně, blechy, mouchy, komáry, pavouky, cvrčky, škvory a další hmyz.

Určitě to znáte. Přijde léto a ve Vašem bytě se zničehonic objeví dlouhé zástupy mravenčích cestiček. Nacházíte je v potravinách a v nápojích, procházejí se bez ostychu po Vaší kuchyňské lince a dokáží i bolestivě pokousat! V drogeriích je sice k sehnání velká škála sprejů a různých pastí, ale ruku na srdce, jsou alespoň trochu účinné? K čemu je Vám, když zahubíte několik desítek či dokonce stovek mravenců, že jich v záloze čekají další tisíce?

Ale my si naštěstí dokážeme poradit i s touto nevítanou návštěvou. Likvidujeme celé mravenčí kolonie od základů, takže máte jistotu, že jste se dotěrného hmyzu zbavili. Vaše potraviny a Váš klid už díky nám nebude nic ohrožovat.
Opravdu nepříjemným se může stát setkání s vosou nebo sršní. I v případě, že nejste na vosí jed alergičtí, může Vám způsobit velmi bolestivé otoky. A v případě alergie jde rovnou o život. A pokud se vosy rozhodnou, že se usadí zrovna na Vaší půdě, není radno pouštět se s nimi do boje vlastníma rukama.

Neváhejte a obraťte se na nás – bezpečně zlikvidujeme vosí nebo sršní hnízda a Vy se už nemusíte obávat bolestivých a mnohdy i nebezpečných štípanců. Zajišťujeme hubení hmyzu všech druhů – šváby, rusy, štěnice a další nepříjemný a škodlivý hmyz.

Kromě deratizace a dezinsekce nabízíme také další služby, jako např. dezinfekce, likvidaci vosích a sršních hnízd, vyklízení půdních a sklepních prostor, ochrana proti usedání ptactva, ochrana dřeva proti škůdcům, hubení nežádoucí vegetace a plísní.